HABERLER

 • 2017 YILI SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES) İLANI
  2017 YILI SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES) İLANI 23 Şubat 2017 , Perşembe

  2017 YILI SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES) İLANI      Hatay Valiliği, 2017 Yılı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında uygun proje başvurularının sunulması amacıyla proje teklif çağrısına çıkmış bulunmaktadır.   SODES, istihdam, sosyal bütünleşme, kültür, sanat ve spor alanlarında göç, yoksulluk ve işsizlik gibi sorunların ve ..

  DEVAMIN OKU +
 • Hatay Valiliği tarafından Hatay’da Sosyal Destek Programı kapsamında sivil toplum kuruluşlarına yönelik çağrı teklifi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
  Hatay Valiliği tarafından Hatay’da Sosyal Destek Programı kapsamında sivil toplum kuruluşlarına yönelik çağrı teklifi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 2 Mart 2017 , Perşembe

  Hatay Valiliği tarafından Hatay’da Sosyal Destek Programı kapsamında sivil toplum kuruluşlarına yönelik çağrı teklifi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı salonunda düzenlenen toplantıda Hatay Vali Yardımcısı, Sodes İl Koordinatörü ve YİKOB Başkanı Nursal Çakıroğlu, ilin gerekli olan projeleri hakkında kon..

  DEVAMIN OKU +
 • Toplantı: 01 Mart 2017 Çarşamba günü saat 14.00’de Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Çok Amaçlı Toplantı Salonunda yapılacaktır !!!
  Toplantı: 01 Mart 2017 Çarşamba günü saat 14.00’de Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Çok Amaçlı Toplantı Salonunda yapılacaktır !!! 23 Şubat 2017 , Perşembe

  Beşeri sermayenin geliştirilmesi ve toplumsal bütünleşmenin sağlanmasını amaçlayan Sosyal Destek Programı (SODES) 2017 yılı uygulamaları 23 Şubat 2017 tarihi itibarı ile başlamıştır. Sosyal Destek Programı; istihdam, sosyal bütünleşme, kültür, sanat ve spor alanlarında göç, yoksulluk ve işsizlik gibi sorunlara ve değişen sosyal yapının ortaya &ccedi..

  DEVAMIN OKU +
 • Hatay Valiliği, 2017 Yılı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında uygun proje başvurularının sunulması amacıyla proje teklif çağrısına çıkmış bulunmaktadır.
  Hatay Valiliği, 2017 Yılı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında uygun proje başvurularının sunulması amacıyla proje teklif çağrısına çıkmış bulunmaktadır. 22 Şubat 2017 , Çarşamba

  2017 YILI SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES) İLANI      Hatay Valiliği, 2017 Yılı Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında uygun proje başvurularının sunulması amacıyla proje teklif çağrısına çıkmış bulunmaktadır.   SODES, istihdam, sosyal bütünleşme, kültür, sanat ve spor alanlarında göç, yoksulluk ve işsizlik gibi sorunların ve ..

  DEVAMIN OKU +
 • Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirildi
  Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirildi 30 Aralık 2016 , Cuma

  Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirdik “Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim” projemizin kapanış toplantısı ve sertifika törenini Sayın Hatay Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirdik. Toplantıda konuşan ATSO Başkanımız Hikmet Çinçin “ 1..

  DEVAMIN OKU +
 • SURİYELİ DANIŞMA OFİSLERİ AÇILDI
  SURİYELİ DANIŞMA OFİSLERİ AÇILDI 4 Ekim 2016 , Salı

  SURİYELİ DANIŞMA OFİSİ PROJESİ   Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Geçici koruma statüsündeki Suriyeliler arasındaki uyum sürecine katkı sağlamak amacıyla karşılıklı diyalog girişimleri önem arz etmektedir. İlimizdeki Suriyelilerin sosyal sorunlarının tespiti ve adaptasyon sürecinde izlenecek yolların takip edilebilmesi için Türkiye&rsquo..

  DEVAMIN OKU +
 • Kaymakamımız sayın Dr Cahit Çelik
  Kaymakamımız sayın Dr Cahit Çelik "yüzmekten korkmuyorum" projesi kursiyerleri ile bir araya geldi 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

   Truva Life Otel'in yüzme havuzunda 7-15 yaş 300 çocuk ve gencimizin 8 yüzme eğitmeniyle iki ay boyunca devam edecek kursla ilgili Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit ÇELİK, "15 km'lik sahil şeridine sahip olan ilçemizde,çocuklarımızın yüzmeyi öğrenmesi gerekir.Bu projenin hem boğulma olaylarını azalmasına katkı sunması, hem sosyal açıdan a..

  DEVAMIN OKU +
 • ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi
  ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

  Kalkınma Bakanlığı SODES Programı kapsamında desteklenen 2015-31-0257 Sözleşme Numaralı ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Programa Hatay Vali Yardımcısı Bilal BOZDEMİR, Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayyuş OTUZBİR, Must..

  DEVAMIN OKU +
 • "Narenciyeden Kozmetik Ürünler Üretme Kursu" faaliyetleri 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

  Dörtyol Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından açılan "Narenciyeden Kozmetik Ürünler Üretme Kursu"na katılan 50 kadın, proje kapsamında 60 saat olarak aldıkları teorik ve uygulamalı eğitimle, portakal, mandalina ve greyfurtun kabuğu, yaprağı ve çiçeğinden yağ elde ediyor, bu yağlarla da birçok kozmetik ..

  DEVAMIN OKU +
 • “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açık hava semt sahası yapıldı
  “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açık hava semt sahası yapıldı 21 Haziran 2016 , Salı

  Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilen Hatay Valiliği Koordinasyonunda Reyhanlı Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açılan kurslar için alınan malzemelerden görüntüler…    ..

  DEVAMIN OKU +