HABERLER

 • "Narenciyeden Kozmetik Ürünler Üretme Kursu" faaliyetleri 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

  Dörtyol Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından açılan "Narenciyeden Kozmetik Ürünler Üretme Kursu"na katılan 50 kadın, proje kapsamında 60 saat olarak aldıkları teorik ve uygulamalı eğitimle, portakal, mandalina ve greyfurtun kabuğu, yaprağı ve çiçeğinden yağ elde ediyor, bu yağlarla da birçok kozmetik ..

  DEVAMIN OKU +
 • ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi
  ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

  Kalkınma Bakanlığı SODES Programı kapsamında desteklenen 2015-31-0257 Sözleşme Numaralı ‘’Mozaik Anavatanında’’ adlı projenin konferans ve Sergisi Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Programa Hatay Vali Yardımcısı Bilal BOZDEMİR, Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayyuş OTUZBİR, Must..

  DEVAMIN OKU +
 • Kaymakamımız sayın Dr Cahit Çelik
  Kaymakamımız sayın Dr Cahit Çelik "yüzmekten korkmuyorum" projesi kursiyerleri ile bir araya geldi 24 Ağustos 2016 , Çarşamba

   Truva Life Otel'in yüzme havuzunda 7-15 yaş 300 çocuk ve gencimizin 8 yüzme eğitmeniyle iki ay boyunca devam edecek kursla ilgili Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit ÇELİK, "15 km'lik sahil şeridine sahip olan ilçemizde,çocuklarımızın yüzmeyi öğrenmesi gerekir.Bu projenin hem boğulma olaylarını azalmasına katkı sunması, hem sosyal açıdan a..

  DEVAMIN OKU +
 • “Emek Veren Eller, Üretken Gönüller” Projesi Aşçı Çıraklığı Kursu
  “Emek Veren Eller, Üretken Gönüller” Projesi Aşçı Çıraklığı Kursu 21 Haziran 2016 , Salı

  Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı tarafından Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında finanse edilen, Hatay Valiliği koordinasyonunda Hassa İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Hassa Belediyesi ortaklığında yürütülen “Emek Veren Eller, Üretken Gönüller” Projesi Aşçı Çıraklığı Kursu Kursiyerlerimiz, ke..

  DEVAMIN OKU +
 • “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açık hava semt sahası yapıldı
  “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açık hava semt sahası yapıldı 21 Haziran 2016 , Salı

  Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilen Hatay Valiliği Koordinasyonunda Reyhanlı Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen “7 'den 70 ‘ e Reyhanlıyız “ projesi kapsamında açılan kurslar için alınan malzemelerden görüntüler…    ..

  DEVAMIN OKU +
 • Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirildi
  Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirildi 30 Aralık 2016 , Cuma

  Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim Projemizin Kapanış Toplantısı ve Sertifika Töreninini Gerçekleştirdik “Gelecek Yolunda Engelsiz Üretim” projemizin kapanış toplantısı ve sertifika törenini Sayın Hatay Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirdik. Toplantıda konuşan ATSO Başkanımız Hikmet Çinçin “ 1..

  DEVAMIN OKU +
 • “Belen Kadın Toplum Merkezi” projesi çerçevesinde el sanatları sergisi yapıldı
  “Belen Kadın Toplum Merkezi” projesi çerçevesinde el sanatları sergisi yapıldı 15 Haziran 2016 , Çarşamba

  “BELEN KADIN TOPLUM MERKEZİ” PROJESİ KAPSAMINDA EL SANATLARI SERGİSİ YAPILDI Hatay Sodes(SODES) kapsamında finanse edilen ve Belen Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen “Belen Kadın Toplum Merkezi” projesi çerçevesinde el sanatları sergisinin açılışı saat 10:00’da Kanuni Sultan Süleyman Kervan..

  DEVAMIN OKU +
 • YÜZMEKTEN KORKMUYORUM
  YÜZMEKTEN KORKMUYORUM 26 Mayıs 2016 , Perşembe

  Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilen Hatay Valiliği Koordinasyonunda Samandağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülecek olan "YÜZMEKTEN KORKMUYORUM" Projesinin sözleşmesini imzalamış bulunmaktayız. Tüm Hataylı ve Samandağlı vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

  DEVAMIN OKU +
 • Organik Çilek Yetiştiriciliği kursumuz
  Organik Çilek Yetiştiriciliği kursumuz 12 Mayıs 2016 , Perşembe

  Sodes Projemiz Kapsamında Düzenlemiş Olduğumuz Organik Çilek Yetiştiriciliği kursumuz, Dörtyol İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzde " Prof.Dr. Emine ÖZDEMİR, Doç.Dr. Kazım MAVİ ve Doç.Dr. Kazım GÜNDÜZ hocalarımızın katılımıyla devam ediyor.

  DEVAMIN OKU +
 • ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
  ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ 12 Mayıs 2016 , Perşembe

  Hatay Sodes tarafından finansmanı sağlanan Belen Kaymakamlığı' na bağlı 'Kadın Toplum Merkezi'' nde ödüllü kitap okuma etkinliğimiz devam etmekte.Kursiyer olmasalar da bayanlarımız merkezimize gelerek ister okuma odamızda isterlerse imza karşılığı kitaplarını evlerinde okuyabilirler. Proje sonunda çekilişle 10 kişiye küçük ev aleti hediyemiz olacaktır...

  DEVAMIN OKU +